Wilson

Wilson

Jak trénujeme

Dbáme na komplexní péči o sportovní rozvoj našich svěřenců ve všech potřebných oblastech:

  • tenisová sportovní příprava
  • fyzická příprava - Fyziozone
  • regenerace, fyzioterapie – Fyziozone,
    Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře
  • správná výživa - Sportvital
  • psychická příprava – spolupracujeme s předními odborníky z oblasti sportovní psychologie

Jak nám ukazuje historie českého tenisu, rozvoj hráče v profesionálním týmu přináší dlouhodobé a stabilní výsledky. Právě na tuto slavnou historii jsme se rozhodli navázat. Pod jednotným profesionálním vedením se snažíme našim hráčům pomoci dosáhnout co nejvyšších tenisových cílů. Klademe důraz na správný a zdravý vývoj každého jednotlivého hráče s ohledem na jeho fyzické možnosti a schopnosti.

Náš tým

Náš tým se skládá nejen z bývalých českých profesionálních hráčů a současných trenérů, ale také z fyzioterapeutů, kondičních trenérů a dalších odborníků, jako jsou výživoví poradci nebo sportovní psychologové. Díky péči profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru je tak trénink našich svěřenců komplexní a odpovídá tomu, jak by měl být každý mladý hráč veden od prvních tenisových krůčků.

Kontakt se zahraničím

Abychom našim svěřencům poskytli potřebný kontakt s tenisem ve světě a s tím i motivaci do další přípravy, zařadili jsme do našich tréninků zahraniční tenisová soustředění. Naši vrcholoví hráči se navíc účastní mezinárodních turnajů ITF, Tennis Europe aj. v tenisově rozvinutých zemích. I tam je, samozřejmě, doprovázíme a pomáháme jim zkušenostmi s tenisem na mezinárodni úrovni přetavit jejich píli v osobní úspěchy.

Naši partneři

© Tenisová akademie F. Pála - P. Vízner - P. Pála, 2018 | Tvorba webových stránek Netix