Wilson

Koho trénujeme

Tenisová akademie František Pála – Pavel Vízner – Petr Pála se zaměřuje na trénink a tenisovou přípravu tenistů všech úrovní.

Jsme si vědomi toho, že příprava úspěšného hráče začíná už od dětství. Našim dětským svěřencům proto zajišťujeme špičkovou přípravu a komplexní rozvoj pod vedením týmu naší akademie. Zkušení trenéři se starají o celkový sportovní rozvoj dítěte tak, aby probíhal harmonicky a úměrně věku. Velký důraz přitom klademe na prevenci neúměrného zatěžování dětského organismu.

Akademie se orientuje také na trénink vrcholových sportovců, které vedeme a připravujeme na tenisové turnaje světové třídy. Jejich

úspěchy jsou důkazem, že náš tým zkušených tenisových profesionálů má co nabídnout.

Zázemí akademie je připraveno i pro širokou sportovní veřejnost. Ať už hrajete pro uspokojení ze hry, nebo pro adrenalin z vítězství na hobby turnajích, rádi vás u nás přivítáme.

Tenisová příprava v naší akademii je díky týmu kvalifikovaných a zkušených trenérů na špičkové odborné úrovni. Naše úsilí a práce jsou doložitelné tenisovými výsledky Františka Pály, Pavla Víznera a Petra Pály.

Naši partneři

© Tenisová akademie F. Pála - P. Vízner - P. Pála, 2018 | Tvorba webových stránek Netix